אי אקזוטי – פנטזיה מושלמת חלק 5

אי אקזוטי – פנטזיה מושלמת חלק 5

"אממ, מיץ אננס בבקשה?" שאלתי, מנסה למשוך את עצמי לעצמי. הוא התקרב והניח את סלסלת הפירות הגדולה בחול, הוציא בקבוק שהיה חצי מלא במיץ והושיט לי כוס נייר. אצבעותיו צחצחו את שלי בזמן שעשיתי זאת והתמוססתי מחדש. כשהוא רכן מעלי ומילא את הכוס במיץ, הייתי מודע לחלוטין עד כמה הייתי עירום. הפטמות שלי התקשחו עם קרבתו וחלק ממני קיווה שהוא ישים לב. חלק קליל ומבוטל ממני איחל שהפנטזיה שלי יכולה להתגשם איכשהו.

"אוי חרא, מה השעה?" שאלה דנה, הרימה את ראשה ופוזלת אלינו. "אה, שלום מדהים," הוסיפה כשהבחינה באיש קוקוס. הוא התעלם ממנה וסובב את החלק העליון בחזרה אל הבקבוק, הבנתו באנגלית ניכרת מוגבלת.

"הגיע הזמן ללכת," עניתי לה בצער, כשגיששתי בתיק שלי בשביל קצת כסף. עכשיו כשדנה הייתה ערה, רציתי להתרחק מאיש הקוקוס במהירות האפשרית, לפני שהוא התחיל להזיל ריר על ידידי המהמם והרס את כל הפנטזיות שלי. בנוסף, באמת נצטרך למהר לעלות על האוטובוס, בדיוק כמו נערות ליווי מפנקות באותן דירות דיסקרטיות.

"הנה לך, תודה." אמרתי והארחתי שטר דולר שמצאתי לעבר איש הקוקוס, שהרים את הסל הגדול למעלה. הוא הביט בי למטה וחייך שוב, עיניו נצנצו.

"לא לא, המיץ שלי חינם היום לגברת יפה." התחלתי למחות אבל הוא הסתובב והתחיל ללכת לעבר קבוצת המתבגרים שנראתה נשארת במשך היום. בועה של הנאה התנפחה פנימה אל דבריו, אל הברק בעיניו. הוא כנראה פלירטט עם כל הנשים, אבל לא נתתי תשומת לב למחשבה הזו. היום הוא פלירטט איתי. לִי. בזמן שדנה המדהימה ישבה לצדי. הורדתי את מיץ האננס, התענגתי על מתיקותו כשחליק בגרוני.

"וואו, למישהו יש מעריץ." דנה הקניטה כשהתיישבה. "והוא גם די חם. דונטצ'ה חושב? "

בקושי יכולתי להכחיש זאת. "כן, הוא חם בסדר."

"אה-הא," היא אמרה, נעמדה ומכניסה את מגבתה לתיק. “ממתק עיניים נחמד. לא זכאי. בושה."

"הוא לא? למה לא?" שאלתי, מבולבלת. התחלנו ללכת בזריזות לעבר השביל שיוביל אותנו לתחנת האוטובוס. היא צחקה והניעה בראשה, כאילו זה ברור.

"הוא מוכר פירות על החוף. הוא לא בדיוק יהיה כספים ליינות ולארוחת גברת, נכון? "

"טוב אולי יש דברים חשובים יותר. כמו משיכה. ”

"הו למישהו יש מחץ!" היא כרכה את זרועי סביב כתפי וצחקה כשהלכנו מהר יותר.

"אני רק אומר, כסף זה לא הכל!"

“לא אבל זו התחלה טובה! אני לא אומר שהוא לא יהיה טוב לעזאזל, אבל אנחנו צריכים למצוא לך גבר שיכול להתייחס כמו גברת ולהוציא את הטוסיק הזה את דוד ממוחך אחת ולתמיד כמו נערות ליווי . יאללה, אנחנו לא רוצים לפספס את האוטובוס הזה. בואו נמצא לנו כמה גברים עם כיסים עמוקים! " היא התחילה לרוץ, ואני עקבתי אחרי. לא טרחתי להתווכח, לא היה טעם. למדתי את זה מזמן. פניתי לתפוס הצצה אחרונה לאיש הקוקוס לפני שעזבנו את החוף.