אי אקזוטי – פנטזיה מושלמת חלק 4

אי אקזוטי – פנטזיה מושלמת חלק 4

תפסתי את המגבת מתיק החוף הגדול שלי, ושיטפתי אותה מעל אזור הבטן, זרוע אחת מתחת, השנייה נשענת עלי. היד שלי רעהה על עור הבטן הלוהט, אצבעותיי נגררות לעבר תחתוני הביקיני. החלקתי את ידי פנימה, על פני תלול השיער המשיי, והתחלתי ללטף את הדגדגן הפועם שלי במעגלים איטיים, עיניי לא עוזבות את הזוג המאונן באופן הדדי. ואז החזון שלי התחיל להיטשטש בקצוות כשהמטענים החשמליים הקרינו ממפשעה והכוס שלי פעימה, מתחננת להתמלא. היד שלי העמיקה. הייתי כל כך חלקלק ורטוב שם, כל כך מוכן. מוכן בשבילו. איש קוקוס. ראיתי את פניו במוחי. שמעתי את קולו, נהמה עמוקה, גמור בשבילי מותק, במבטא האקזוטי הזה שלו. החלקתי שתי אצבעות בתוכי לאט, פנימה והחוצה, פנימה והחוצה, חלקלק עם המיצים שלי. התנדנדתי במתניים בזמן בעדינות, ועקב היד שלי נלחץ על הדגדגן הצווחני בכל פעימה. הייתי מודע רק במעורפל לאנשים סביבי, אפוף אובך לבן. זרע בשבילי מותק שמעתי שוב ושוב, וכמעט עשיתי זאת. הוא בנה, הוא בא.

ואז, "פירות עסיסיים טריים, קוקוסים, מיץ אננס, מנגו, קיווי", אמר בקולו המילולי הסקסי. רק שהפעם קולו היה אמיתי, לא מדומיין, והוא בא מאחוריי. לרגע הייתי מבולבל, הקווים בין פנטזיה למציאות מיטשטשו. ואז תפסה אותי בהלה. לעזאזל, מה לעזאזל? הוא תמיד הגיע מהקצה השני של החוף! שלפתי את ידי והתיישבתי זקוף, מביט סביב, לחיי בוערות ממבוכה. שם הוא היה, רק כמה מטרים משם, אבל צל השמש הגדול היה בינינו ולא היה שום סיכוי שהוא יכול היה לראות מה אני עושה. ובכל זאת, הרגשתי חשוף איכשהו, כאילו הוא ידע. השארתי את המגבת עטופה עליי וניגבתי את אצבעותיי הדביקות בפינה, בניסיון להחזיר לעצמי קור רוח, כמו נערות ליווי בירושלים .

הוא התקרב, חזון ישר מהפנטזיה שלי. גופו הספורטיבי התחרה בקלות בכל אולימפיאדה; גבוה ורחב, חזק ועוצמתי, מפוסל אך לא מגושם מדי. הוא לא לבש אלא זוג מכנסי ג'ינס מכוסים בסלע שוודאי היו מקובלים רק במסיבת נושאים של שנות השמונים בבית, אבל היו לו שיקי אי חיובי, הוא התחבר לעברי, ולא יכולתי שלא לזלול. הוא היה מושלם מכף רגל ועד ראש, מעורו החום-אדמדם ועד עיניו הירוקות.

"פירות עסיסיים טריים, קוקוסים, מיץ אננס, מנגו, קיווי," הוא הציע שוב, עומד מעלי עכשיו, מסתכל ישירות אליי עם חיוך בעיניים. למרות הסרבול והתחושה המוזרה שאיכשהו הוא יודע מה עשיתי, ייסורי תאווה קלטו אותי עמוק בפנים כשהבטתי בעיניו. אה, אם רק היו אצבעותיו בתוכי, הזין שלו … המבט שלי נסחף כלפי מטה.