אי אקזוטי – פנטזיה מושלמת חלק 3

אי אקזוטי – פנטזיה מושלמת חלק 3

החוף לא היה צפוף, שלא כמו רצועות החול הארוכות הקרובות יותר למלון. זה היה הערעור, ומה שהפך את זה לשווה את הנסיעה באוטובוסים המיוזעים של 30 דקות כאן. בצד הרחוק של האי, במפרצון קטן השוכן בין שני צוקים, ונגיש רק דרך מסע קצר דרך חורשת דקלים ובמורד כמה מדרגות סלעיות טבעיות, החוף היה מפוזר עם קומץ אנשים בלבד, אלה שמוכנים לעשות המסע. כל האחרים נלחמו על מקום ברצועות החול הגדולות יותר קרוב לאתר הנופש, המזכיר נערות ליווי צפון.

הסתכלתי שוב לכיוון שממנו בדרך כלל הופיע. המבט שלי נסחף על קבוצה גדולה של בני נוער, מקור המוזיקה, שותה בירה מבקבוקים, צועק ומתגרה בצורה המתבגרת ההיא, מנסה לתפוס את ביטחונם. מעבר לקבוצה יכולתי לראות משפחה עם שלושה ילדים צעירים, ככל הנראה כאלו ששיחקו במים, אוספים את חפציהם יחד אחרי בוקר צלוי בחום הטרופי. ליבי קצת שקע. ארוחת הצהריים בטח מתקרבת, מה שאומר שכמעט הגיע הזמן שהאוטובוס יחזור למלון. האוטובוס ערך ארבע נסיעות ברחבי האי רק מדי יום – החוצה בשעה תשע בבוקר וחזרה בצהריים, ואז שוב בשתיים בצהריים ובחמש בחזרה. לא רציתי לעזוב בלי לראות אותו שוב, אבל אם היינו מתגעגעים לאוטובוס נתמודד עם הליכה ארוכה או המתנה ארוכה. נכנעתי ובדקתי את השעה בטלפון שלי. אפילו לא אחת עשרה ושלושים עדיין, הרבה זמן, תחנת האוטובוס הייתה רק עשר דקות הליכה משם. פזלתי בהמשך החוף. שום דבר.

תנועה משכה את תשומת ליבי לשמאלי, לעבר מטע דקלים מוצל. זוג שכב זה לצד זה בחול. זיהיתי אותם מהמלון שלנו. הם היו בסביבות גילי, סוף שנות העשרים, ובירח הדבש שלהם, כך שלמדתי ערב קודם. פניהם הופנו זה אל זה כשהם נשכבים על גבם. ישבתי גבוה יותר, שמתי לב שהאיש מחבב את תחתוני הביקיני של אשתו הטרייה, מתחקה באצבעו בקצוות. ואז ידו החליקה למטה, בין רגליה, כמו נערות ליווי בקריות, תנועת הזרוע שלו מיהרה, והבנתי עם סומק שהוא בתוכה וחיטט אותה באצבעותיו. מה קורה? סקס היה בכל מקום – זה כל מה שיכולתי לחשוב עליו ועכשיו, זה. לא יכולתי להסיט את המבט. צפיתי, מוקסם, וכמעט יכולתי לחוש אצבעות גם בתוכי, מעמיק וקשה יותר. אלה היו פניו של איש הקוקוס שראיתי בעיני רוחי כאשר התבוננתי בזוג, נשימתי הלכו והתעצמו. הם היו מוגנים משאר החוף על ידי מעיל רוח גדול, אך ברור שלא הבינו שהם נראים לעיני, כמו האישה החזירה לעצמה כעת, ידה בתוך מכנסיו הקצרים של בעלה, זרועה נעה בקצב, בזמן עם שלו. זה היה יותר מדי בשבילי; התמסמתי מרצון, גופי כמו חום נוזלי, החושים שלי דומים עם צורך. הצצתי בחזרה אל החוף. המשפחה חזרה לכיוון המדרגות הסלעיות, והמתבגרים היו מודעים לכל מי שמחוץ לקבוצתם. שמשיה הגדולה מאחורי הסתירה אותי מכל אחד בכיוון הזה. הצצה מימיני אמרה לי שדנה עדיין הייתה קר.