אי אקזוטי – פנטזיה מושלמת חלק 2

אי אקזוטי – פנטזיה מושלמת חלק 2

התיישבתי מעט, עברתי לצד ימיני ונחתי על זרועי ואמרתי לעצמי שאני פשוט קם לשתות. זה היה נכון בחלקו. אבל גם חיפשתי אותו. איש קוקוס. תפסתי את בקבוק המים מתיק הבד שלי, לקחתי גוש ארוך. זה הרגיש טוב בפה היבש שלי, למרות שהיה חם. שום דבר לא נשאר קריר זמן רב בחום הזה. כאשר הטתי את ראשי לאחור ושפכתי עוד נוזלים בגרוני, נתתי למבט שלי לנדוד לאורך החוף. לא הייתי צריך להסתכל בשעון שלי כדי לדעת שהגיע הזמן. כמו כלביו של פבלוב רוקעים לקול פעמון, גופי אמר לי בחום הולך וגובר בין רגלי, שזה אכן הגיע הזמן. במשך שלושה ימים ברציפות הוא הופיע ממש לפני ארוחת הצהריים. אין ספק שהיום לא יהיה שונה.

הוא  הפך לאיש הפנטזיה שלי באותו היום הראשון. האיש היחיד שהצליח להבריח את געגועי לדוד, הוא מילא את מוחי במקום זאת בתמונות של מין ראשוני ובעלי חיים. זיכרונות מפנטזיות הלילה הקודם שלי נצצו לנגד עיניי; את עצמי כרוך סביב גופו כשהוא מכה אותי בחול. הרגשתי את עצמי לחה בין הרגליים כשנזכרתי להביא את עצמי לשיא בעזרת בקבוק קרם השמש הפאלי בצורה נוחה שכעת מונח בחול לידי. מיששתי את הבקבוק, את העקומה החלקה, את הפלסטיק המוצק. יכולתי לזכור את התחושה של זה בתוכי דימויים של הזין של איש הקוקוס, קשה, ענק ומפעים, בדמיוני, מילאו את דעתי. לבי התמהר כשנזכרתי באורגזמה שהציתה אותי, ואיך הייתי צריך לנשוך את שפתיי בכוח כדי לעצור את עצמי לצרוח כשדנה ישנה לא מודעת במיטה ליד שלי. קמצתי את ידי עכשיו כדי למנוע ממנה לנדוד בין הרגליים כפי שהיא כל כך רצתה, בדיוק כמו נערות ליווי באשדוד .

משהו קרה לי מאז שהגעתי לאי, הייתי חרמן כל הזמן, כל הזמן כואב בצורך, חלש עם תאווה עז יותר ממה שחוויתי אותו בשנים, אם בכלל, והכל התחיל כש ראיתי אותו לראשונה. לא הגעתי לחופשה בכוונה להתחבר, ועדיין לא התכוונתי. אחרי עשר שנים בזוגיות התקשיתי לחשוב על עצמי רווק, שלא לדבר על להיות ממש עם גבר אחר. אבל לא היה שום דבר רע בהשלכה דמיונית קטנה, ולמזלי היה לי דמיון עז מאוד. עכשיו אם רק איש הקוקוס היה מגיע ומוסיף עוד קצת דלק לפנטזיות שלי, הייתי מובטחת עוד לילה של אוננות טעימה ברגע שדנה תעבור יותר מדי קוקטיילים, כפי שהיא בהכרח הייתה עושה בדיוק כמו נערות ליווי קריות.